Eko Lüx Albüm Paketi

Düğün Hikayesi olarak size farklı çekim türleri sunuyoruz. Elbette ki yaptığımız çekimler burada yazılan çekim türleri ile sınırlı değil. Düğün fotoğrafı ve düğün klibinin her tarzını Düğün Hikayesi’nde bulabileceksiniz. Çekimlerimizin fiyatları hakkında detaylı bilgiyi e-posta, sosyal medya iletişim kanalları veya 0.536 231 8709 + 0222 220 92 03 numaralı telefonumuza whatsapptan yazarak veya arayarak ulaşabilirsiniz.

Bize instagram veya facebook gibi sosyal medya kanallarından da ulaşarak bilgi alabilir ve fotoğraflara ve video kliplere göz atabilirsiniz.

Dış Mekan Çekimi

Düğün fotoğrafı deyince artık ilk akla gelen çekim türü dış mekan çekimleri oldu. Birbirinden güzel fotoğraflara sahip olmak istiyorsunuz ancak hazırlık fotoğrafları sizin için çok da önemli değilse bu çekim tam da size göre. Düğün gününüzde bize ayıracağınız yaklaşık 2 saatlik bir süreçte, sizin istediğiniz veya ortaklaşa belirlediğimiz bir yerde fotoğraflarınızı çekiyoruz. Ortalama 200-250 adet fotoğrafa sahip oluyorsunuz ve tüm fotoğrafları her zamanki gibi dijital olarak orijinal boyutunda ve çözünürlüğünde teslim alıyorsunuz. Dış Mekân Çekimi’nde süre ve mekân adedi gibi sınırlamalarımız yok, sınır tamamen sizsiniz.

Bu çekimin düğün gününüzden önce olması veya düğün günü öncesi (pre-wedding) ve düğün günü sonrası (after-wedding) çekim istemeniz durumunda da fiyat listemizdeki Dış Mekân Çekimi ücretleri geçerli olacaktır.

Dış Mekân Çekimi türlerimizi aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

Eskişehir Web Tasarım